Marzec |
26 (Wt) |
XVIII Mistrzostwa Ursynowa [wyniki] | | Warszawa / CSU |
27 (Śr) |
Turniej u Inżynierów "Pajączek" [wyniki] | Zapisy | Warszawa / CSU |
28 (Cz) |
Czwartkowe spotkania seniorów „Przy brydżowym stoliku" | | Warszawa / CSU |
Kwiecień |
2 (Wt) |
Ursynowski Brydż | | Warszawa / CSU |
4 (Cz) |
Czwartkowe spotkania seniorów „Przy brydżowym stoliku" | | Warszawa / CSU |
6 (Sb) |
V Mistrzostwa Bemowa cz.II | | Warszawa |
6-7 (Sb-Nd) |
IV liga | | Warszawa / CSU |
9 (Wt) |
Ursynowski Brydż | | Warszawa / CSU |
12 (Pt) |
XIV GP o Puchar Burmistrza Dzielnicy Żoliborz o awans do TOP 2024 | | Warszawa |
13 (Sb) |
Eliminacje do Finału Wojewódzkiego MPPO | | Warszawa / CSU |
14 (Nd) |
Finał Wojewódzki MPPO | | Warszawa / CSU |
16 (Wt) |
Ursynowski Brydż | | Warszawa / CSU |
23 (Wt) |
Ursynowski Brydż | | Warszawa / CSU |
27 (Sb) |
Mistrzostwa Bielan | | Warszawa |
30 (Wt) |
XVIII Mistrzostwa Ursynowa | | Warszawa / CSU |
Maj |
18-19 (Sb-Nd) |
XXV Mistrzostwa Legionowa (GP Mazowsza) | | Legionowo |
26 (Nd) |
Mokotowski Bezpłatny Turniej Par na Naszym Podwórku | | Warszawa |
30-2.06 (Cz-Nd) |
Mazowiecki Kongres Brydżowy pamięci Jurka Gresia | | Warszawa |
Czerwiec |
8-9 (Sb-Nd) |
III liga baraże | | Warszawa / CSU |
8-9 (Sb-Nd) |
Mistrzostwa Piaseczna | | Piaseczno |
14 (Pt) |
XIV GP o Puchar Burmistrza Dzielnicy Żoliborz o awans do TOP 2024 | | Warszawa |
Sierpień |
15 (Cz) |
OTP* Cud nad Wisłą (GP Mazowsza) | | Radzymin |
16-25 (Pt-Nd) |
Grand Prix Warszawy | | Warszawa |
Wrzesień |
20-22 (Pt-Nd) |
Mistrzostwa Mazowsza (GP Mazowsza) | | Warszawa |
Październik |
5-6 (Sb-Nd) |
III liga 2024/25 | | Warszawa / CSU |
Listopad |
11 (Pn) |
OTP** o Podkowę Kasztanki | | Warszawa / CSU |
11 (Pn) |
Turniej z okazji Odzyskania Niepodległości Polski | | Warszawa |
16-17 (Sb-Nd) |
III liga 2024/25 | | Warszawa / CSU |
Grudzień |
1 (Nd) |
Turniej Gier Stolikowych | | Warszawa |
7 (Sb) |
Turnieje Mikołajkowy i Świąteczny | | Warszawa |
8 (Nd) |
Turnieje Mikołajkowy ALK | | Warszawa / ALK |